Titles you rated
Feels Good ManRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Kim-GunRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
When Winter ScreamsRated ★ 2.5
A ManRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5