Titles you rated
BurningRated ★ 2.0
The Sea InsideRated ★ 5.0
I've Loved You So LongRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0