Series
Ratings
170
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 2.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 3.5