Movies
Ratings
49 BeastlyRated ★ 4.5 BeastlyRated ★ 4.5
 KillersRated ★ 4.5 KillersRated ★ 4.5
 Source CodeRated ★ 4.0 Source CodeRated ★ 4.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 The PiratesRated ★ 5.0 The PiratesRated ★ 5.0
 My Tutor FriendRated ★ 4.0 My Tutor FriendRated ★ 4.0
 Cyrano AgencyRated ★ 3.0 Cyrano AgencyRated ★ 3.0
 JumanjiRated ★ 4.0 JumanjiRated ★ 4.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 White ChicksRated ★ 4.0 White ChicksRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
 I Am LegendRated ★ 3.0 I Am LegendRated ★ 3.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.5 Night at the MuseumRated ★ 3.5
 Kung Fu PandaRated ★ 3.0 Kung Fu PandaRated ★ 3.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 MatildaRated ★ 4.5 MatildaRated ★ 4.5
 TransformersRated ★ 4.0 TransformersRated ★ 4.0