Series
Ratings
64
The MentalistRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.0
The Orbital ChildrenRated ★ 2.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Rising Impact Season 1Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0