Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Richard JewellRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
ElectionRated ★ 3.0
YojimboRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
True GritRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.0