Movies
Ratings
403
La La LandRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 3.0
PolarRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5