Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Z for ZachariahRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0