Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.5