Titles you rated
The WolverineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0