Movies
Ratings
39- Long's StoryRated ★ 4.5
French KissRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0