Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5