Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0