Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Old Man and the SeaRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5