Series
Ratings
15- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
- 원주민 공포만화Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0