Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Gone Baby GoneRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0