Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5- AjinRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5