Movies
Ratings
73
The LoverRated ★ 0.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 0.5
Love, In BetweenRated ★ 1.0
Blue ValentineRated ★ 1.5
Last NightRated ★ 1.5
A Happy EventRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
I WishRated ★ 3.0
SolaceRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 0.5
Rust and BoneRated ★ 0.5
Soul SurferRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 0.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0