Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0