Titles you rated
St. VincentRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
OpheliaRated ★ 2.5
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
IntroductionRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0