Movies
Ratings
797
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Reef: StalkedRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5