Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5