Series
Ratings
121
Dash! YonkuroRated ★ 4.5- Super Fishing Grander MusashiRated ★ 3.5
Spider-Man Season 1Rated ★ 4.5- Gag ConcertRated ★ 4.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 2.5
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 4.5
GungraveRated ★ 4.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0
- Captain Planet and the PlaneteersRated ★ 4.5
- Love HinaRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 4.5- Extraordinary ZorroRated ★ 4.0
- Burn! Top StrikerRated ★ 3.5
- Dragon LeagueRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0