Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 1.0
LastRated ★ 3.5