Movies
Ratings
94
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0