Movies
Ratings
12
WhiplashRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 4.5
After SexRated ★ 0.5
While We're YoungRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0