Series
Ratings
34
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0