Series
Ratings
30
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0