Movies
Ratings
180
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 5.0
The GhostRated ★ 5.0
The UninvitedRated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 5.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
DevilRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0