Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5