Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
BernieRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0