Movies
Ratings
372
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0