Titles you rated
To LiveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5