Movies
Ratings
100
Baby DriverRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.5
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5