Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0