Series
Ratings
71
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
JinRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
JinRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0