Series
Ratings
18
Princess HoursRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 0.5- Orphan BlackRated ★ 1.0
GrimmRated ★ 1.0
GrimmRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 1.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 1.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 1.0