Series
Ratings
75
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
SignRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 0.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
Gap DongRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0