Series
Ratings
92
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
- KakeguruiRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
ManifestRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0