Series
Ratings
67
Mother of MineRated ★ 0.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
My Only OneRated ★ 0.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Blow BreezeRated ★ 1.0
The Crowned ClownRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0