Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 3.5