Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
Shades of the HeartRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
RamsRated ★ 4.5
JoséeRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 0.5
Time to HuntRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
A Quiet DreamRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 3.5- 函館でさよならRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0