Titles you rated
- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 2.5
The Loudest VoiceRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0