Series
Ratings
52
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Devil's JusticeRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
JailbirdsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0