Titles you rated
Chernobyl: AbyssRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Mr. JonesRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
DenialRated ★ 4.0- Jakob the LiarRated ★ 4.0
Run Boy RunRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0- Memories in My FrameRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.5