Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The GuardianRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0