Movies
Ratings
247
The WitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0