Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0