Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0