Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
DreamcatcherRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
HeartbeatsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
AmyRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5